Neviditelné energie existují

Neviditelné energie existují a prostupují vším. Zpracováváme je díky energetickým centrům - díky čakrám

A prostupují vším co známe i neznáme

To co známe ze starých knih, napříč náboženstvími – Existují univerzální zákony a principy, které platí všude stejně. Existuje energie, která proudí člověkem skrz jeho čakry. Říká mu co má dělat, kudy má kráčet a říká mu také jak si má splnit svá nejtajnější přání. Stačí je jen cítit uvnitř sebe.

To my si volíme a vybíráme realitu, z mnoha dalších realit, jako když listujeme knihou. Nechceme se však nechat překvapit na které stránce knihu otevřeme, ale předem si ji podle obsahu vybíráme a tak vědomě tvoříme realitu kolem sebe. Realita je naše a nikdo ji nemůže ovlivňovat. My skrz ní však můžeme ovlivňovat všechno. Zní do skvěle a zároveň nebezpečně, proto si musíme pečlivě vybírat to, na co myslíme a jak často na to myslíme. Mysl nám vyvolává pocity, zásluhou kterých si otevřeme ten správný list v knize života.

Kniha života – to je nespočet možností, realit, dimenzí a světů, které se skrz sebe navzájem prostupují a lehce se ovlivňují jeden přes druhý, jako několik velkých vesmírů. V této souvislosti je důležité zmínit, že duch přežívá a dokáže se svou koncentrací na jedno místo znovu projevit do života jako jedinec, který si však nese pozůstatky z minulých koncentrací energie, tedy zkušenost.

Můžeme ovládat všechno, jako kdyby měl každý „svůj“ svět sám pro sebe – svůj vlastní Matrix. To přináší otázky, co bylo dávno v historii a na ty se postupně pokusíme odpovědět v dalších dílech tohoto seriálu.  Je historie pouze subjektivním dojmem jedince? Historie – dějiny, které známe dnes vůbec nemusí být pravda, všechno mohlo být naprosto jinak. Dějiny jsou totiž změtí různých energií, světů, koncentrací, pozorností různých lidí – tvůrců dějin, proroků z dob Axiálních civilizací, jedinců s nejsilnější energií, kteří mají moc je ovlivnit a jejichž jsou výtvorem.

Autor příspěvku: powerranger